Hakkımda

Merhaba ben Fatih;

İzmir’in Menemen ilçesinde doğdum. Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşıyorum. Yazılıma merakım ilkokulda son öğretim yılında başladı. O zamandan beri öğrenme merakım iyice arttı. 2014 yılında üniversite eğitimimi görmek için Bursa’ya taşındım.

Yazılım hakkında öğrendiğim bilgileri uygulayabilmek için farklı sektörlerde yazılım geliştirici olarak bulundum. Bazı bulunduğum projeler ise şunlar; otobüs bileti otomasyon projesi, belediyeler ile entegreli çalışan toplu sms ve duyuru sistemi, özel yazılımlar vb. Genelde web yazılım üzerinde çalışıyorum. Kullandığım diller ve frameworkler şu şekilde; Php, Laravel, Codeigniter, Zend Framework, Html, Css, Javascript, Jquery.

Backend üzerine çalışmalar yapıyorum, bunların yanında yeni teknolojileri araştırıp projelerimde uyguluyorum. Şuanda özel bir şirkette remote çalışma şekli ile Php Yazılım Geliştirici olarak çalışıyorum.

Bu süre zarfında yeni insanlarla tanışarak sektör hakkında daha fazla bilgiye sahip oldum. Öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı her zaman sevdim ve sevdiğim şeyleri sizlerle paylaşmak için buradayım.

Bana ulaşabileceğiniz mail adresim;

fkobacik [at] gmail.com